המרכז לקידום עסקים קטנים – בינוניים, מציע שירותי היהול שיווק חיצוניים לעסקים שאינם מעוניינים, או אינם זקוקים להעסיק מנהל שיווק מקצועי במשרה מלאה.

עלות של מנהל שיווק מקצועי ומנוסה יכול לנוע בין 20 ל- 30 אלף ש"ח לחודש כשאם מוסיפים לכך גם את העלויות הנלוות להעסקתו יכולות להגיע עד 40,000 ש"ח.

לא כל עסק יכול או צריך לעמוד בהוצאה כזו. במיוחד לא עסק קטן. אם אתם עסק קטן או בינוני ואינכם מעוניינים להתפשר על איכות מנהל השיווק שלכם, או שהגעתם לשלב בו נדרש לכם מנהל שיווק שיביא את העסק ליעדים חדשים של תוצאות עסקיות, אנו מציעים לכם שירותי ניהול שיווק, בו אנו נמצאים בכל שבוע אצלכם בעסק מספר ימים או מספר שעות ביום, עושים עבורכם את העבודה כחלק מהארגון, כשאיננו נחשבים כחלק מהארגון מהבחינה של יחסי עובד מעביד, אין צורך להפריש עבורינו קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים או כל הוצאה נלווית אחרת, אנו נמצאים בדיוק כמה שצריך אותנו ובסופו של יום נותנים הרבה יותר לעסק שלכם בהרבה פחות עלות עם הרבה יותר גמישות.

רוצים לבחון האם שירותי ניהול שיווק חיצוני מתאימים גם לעסק שלכם – פנו אלינו עוד היום לטלפון 0522450361 ונגיע אליכם לפגישה ללא כל התחייבות.

המרכז לקידום עסקים – מחוייבים לתוצאות שלכם.